Klubbens lag

Alle lag i Heddal IL Fotball er organisert og drevet etter dugnads- og frivillighetsprinsipper. Dette vil si at det er spillerne selv og foreldrene/foresatte som i utgangspunktet driver aktiviteten i og med laget, men med fotballgruppas sportsplan som fundament.

Klubbens lag
Fornøyde Heddal-spillere
 
I 2019-sesongen har Heddal IL Fotball følgende lag (med kontaktinformasjon for trenere og lagledere):
 

Lag:

Navn:

Rolle:

Mobil:

E-post:

J7

Maria Andreassen

Lagleder

91 32 90 07

mkleppen+j2012@gmail.com

J7

Martha Holla

Trener

91 78 37 02

martha.holla@hjartdal.kommune.no

 

 

 

 

 

G7

Stian Kleven

Trener

90 99 99 89

stian@workon.no

G7

Kim Milevaslien

Lagleder

48 21 06 19

milevasslien_79@hotmail.com

 

 

 

 

 

G8

Mari Engebretsen

Trener/Lagleder

93 42 60 02

mari.engebretsen@hotmail.com

G8

Katrine Finkenhagen

Trener

48 22 08 95

katrine89_969@hotmail.com

 

 

 

 

 

J9

Åsve Murtnes

Trener

95 91 11 44

asve@klokkarud.com

J9

Rune Engravslia

Trener/Lagleder

93 40 37 07

rune.engravslia@gmail.com

J9

Bjørn Hallvard Lund

Trener

91 14 29 50

bjorn.hallvard.lund@gmail.com

 

 

 

 

 

G9

Ronny Løvheim

Trener

92 41 88 53

ronnylovheim@hotmail.com

G9

Christine Myhre Lien

Hjelpetrener

95 17 76 23

cmyhrelien@gmail.com

G9

Eileen Grønnevik

Lagleder

90 02 29 72

eilgronnevik@gmail.com

 

 

 

 

 

J10

Anne Brit Hegna

Hjelpetrener

91 32 76 06

venni77@hotmail.com

J10

Åshild Juvang Rønningen

Lagleder

47 25 25 97

juvang@live.no

J10

Rolf Eirik Thorstensen

Trener

95 93 90 71

rolf.eirik.thorstensen@nenett.no

 

 

 

 

 

G10

Marita Nordbø Eriksen

Lagleder

97 58 52 75

marita.nordbo.eriksen@tinfos.no

G10

Rolf Eirik Thorstensen

Trener

95 93 90 71

rolf.eirik.thorstensen@nenett.no

G10

Elisabeth Oskasin

Ass. Trener

92 81 13 22

elisabeth.oskasin@hotmail.com

G10
Monica Hagen
 
Ass. Trener 95 85 29 59 monicahagen@outlook.com

 

 

 

 

 

J11

Irene Kaste Larsen

Lagleder

90 69 28 02

irenekasttelarsen@live.no

J11

Oddbjørn Holla

Trener

91 81 26 94

holla57@hotmail.com

J11

Roger Listul

Trener

91 31 69 00

roger.listul@scania.no

 

 

 

 

 

G11

Bjørn Madsen

Lagleder

47 66 60 31

bjorn.madsen@sulokja.no

G11

Sveinung Hegna

Ass. Trener

95 15 46 11

svhegna@online.no

G11

Arne Homdrom

Trener

92 63 18 09

arne.homdrom@t-fk.no

G11

Christian Raupach

Trener/Kontaktperson

92 64 06 30

c_raupach@yahoo.com

 

 

 

 

 

J12

Kenneth Hykkerud

Lagleder

95 11 67 79

kenneth.hykkerud@adecco.no

J12

Terje Kaasa

Leder

41 25 94 94

terjekaasa@hotmail.com

 

 

 

 

 

G12

Per Arild Haugland

Trener

95 17 76 39

perahaugl@hotmail.com

G12

Torgrim Yli

Trener/Lagleder

91 79 03 70

yli@aktiv.no

 

 

 

 

 

G13

Terje Nordbø

Trener

91 71 85 85

terje@termografiteknikk.no

G13

Olav Andre Listul

Trener

95 70 92 10

listul.olav@icloud.com

G13

Lars Haugen

Trener

97 56 09 88

lars@tele-trading.no

G13

Roar Borgerås

Lagleder/Kontaktperson

48 13 32 96

roar.borgeras@hjartdal.kommune.no

G13

Øyvind Lia

Lagleder

95 93 42 47

Oeyvilia@online.no

G13

John Inge Råsberg

Lagleder/Kontaktperson

93 85 97 85

johniraasberg@gmail.com

 

 

 

 

 

J13

Bente Moen

Lagleder

93 06 56 03

b.moen@live.no

J13

Siw Aina Dyhre Aksvik

Trener

95 99 22 43

sadaksvik@gmail.com

 

 

 

 

 

G14

Lasse Andre Korgsæter Solvåg

Trener

47 25 23 78

lasse-andre@live.no

G14

Kate June Dyhre Traaserud

Lagleder

91 55 06 53

kate.june@nenett.no

 

 

 

 

 

G19

Tom Richard Johansen

Lagleder

46 46 69 95

hogstul@online.no

G19

Siw Aina Dyhre Aksvik

Trener

95 99 22 43

sadaksvik@gmail.com

G19

Martin Olsen

Trener

46 42 00 50

olsenkid@hotmail.com

 

 

 

 

 

4.div damer

Bjørn Bruserud

Trener

97 07 01 33

bjorn.bruserud@nenett.no

4.div damer

Hilde Holte

Lagleder

47 75 70 26

hilde.holte@notodden.kommune.no

 

 

 

 

 

7.div herrer

Kristian Hagland

Trener/Kontaktperson

40 04 28 66

Kristianhagland@hotmail.com

7.div herrer

Steinar Alstad Bakka

Lagleder

99 57 76 67

steinar.bakka@hotmail.com

 

 

 

 

 

Trim

Magnar Vinje

Lagleder

95 79 05 50

magnar.vinje@hotmail.no

Trim

Tommy Granlien

Lagleder

97 05 33 43

tommygranlien@yahoo.no

 

 

Tilbake til Klubbhåndboka