Klubbens lag

Klubbens lag
J8-laget koser seg etter en seier

Alle lag i Heddal IL Fotball er organisert og drevet etter dugnads- og frivillighetsprinsipper. Dette vil si at det er spillerne selv og foreldrene/foresatte som i utgangspunktet driver aktiviteten i og med laget, men med fotballgruppas sportsplan som fundament.

 
Du kan lese sportssplanen her (trykk på ikonet under): 

 

I 2017-sesongen har Heddal IL Fotball følgende lag (med kontaktinformasjon for trenere og lagledere):

Lag: Navn: Rolle: Mobil: Epost:
J7 Åsve Murtnes Trener 95911144 asve@klokkarud.com
J7 Christian Raupach Trener 92640630 c_raupach@yahoo.com
G7 Arne Homdrom Trener 92631809 arne.homdrom@t-fk.no
J8 Trine W. Fyrileiv Trener 95811211 trinewfyrileiv@outlook.com
J8 Anne Brit Hegna Ass. trener 91327606 venni77@hotmail.com
J8 Laila Haugan Fjelle Ass. trener 97108581 frufjelle@gmail.com
G8 Marita Nordbø Eriksen Lagleder 97585275 marita.nordbo.eriksen@tinfos.no
G8 Hallgeir Mælandsmo Trener 97056023 hallgeir.maelandsmo@nettbuss.no
G8 Elisabeth Oskasin Ass. Trener 92811322 elisabeth.oskasin@hotmail.com
J9 Irene Kaste Larsen Lagleder 90692802 irenekasttelarsen@live.no
J9 Oddbjørn Holla Trener 91812694 holla57@hotmail.com
J9 Roger Listul Trener 91316900 roger.listul@scania.no
G9 Bjørn Madsen Lagleder 47666031 bjorn.madsen@sulokja.no
G9 Arne Homdrom Trener 92631809 arne.homdrom@t-fk.no
G9 Christian Raupach Trener 92640630 c_raupach@yahoo.com
G10 Per Arild Haugland Trener 95177639 perahaugl@hotmail.com
G10 Torgrim Yli Trener/Lagleder 91790370 yli@aktiv.no
J10 Jan Henning Larsen Trener 40627066 jan.henning.t.larsen@gknaerospace.com
J10 Terje Kaasa Lagleder 41259494 terjekaasa@hotmail.com
G11 Eyvind Fjelle Trener 98443081 efjelle@online.no
G11 Terje Nordbø Trener 91718585 terje@iltakst.no
G11-1 Øyvind Lia Lagleder 95934247 Oeyvilia@online.no
G11-2 Roar Borgerås Lagleder 48133296 roar.borgeraas@hjartdal.kommune.no
G11-2 Jørn Bakken Trener/Lagleder 95204800 fm-jorn@online.no
G11-3 John Inge Råsberg Lagleder 93859785 johniraasberg@broadpark.no
J11 Bjørg Helen Westeng Lagleder 46803529 bjorg-helen.westeng@notodden.kommune.no
J11 Evyann Opsahlhagen Lagleder 97950024 evyops@gmail.com 
G12 Hans Jørgen Aase Trener 95170096 hjaa@online.no
G12 Torgeir Holla Trener 90537277 torgeir.holla@hotmail.com
G12 Gro Anita Kvernstuen Lagleder 90916391 groanita2@hotmail.com
G12 Cathrine B. Seljord Lagleder 90933441 cathsel@online.no
G14 Tor Arne Lia Lagleder 93056761 a-andli@online.no
G14 Torgeir Bakken Ass. Lagleder 97569469 tobakken1@gmail.com
G16 Ronny Hansen Lagleder 92261220 ronny.hansen@nenett.no
G16 Hans Jørgen Aase Trener 95170096 hjaa@online.no
J16-7er Elise Strand Bjørnflaten Trener 92242139 elise_sbjornflaten@hotmail.no
J16-7er Linda Gullbring Lagleder 90990737 lingul@vegvesen.no
G19 Tom Richard Johansen Lagleder 46466995 hogstul@online.no
G19 Tommy Moen Lagleder 41777459 yliveien13@hotmail.com
G19 Tomas Langrind Trener 45474456 Tomas.langrind@hotmail.no
4.div damer Bjørn Bruserud  Trener 97070133 bjorn.bruserud@nenett.no
4.div damer Hilde Holte Lagleder 47757026 hilde.karlsen.holte@oppvekst-notodden.no
4.div damer Torgeir Bakken Ass. Lagleder 97569469 tobakken1@gmail.com
7.div John Inge Heimdal Trener 95817133 jih@noco.as
5.div Espen Blomhaugen Trener 95790694 espen.blomhaugen@gmail.com
5.div Kristan Hagland Hjelpetrener 40042866 Kristianhagland@hotmail.com
5.div Stian Flåta Oppmann 97036360 stian.flaata@gmail.com
Trim Magnar Vinje Lagleder 95790550 magnar.vinje@hotmail.no 
Trim Tommy Granlien Lagleder 97053343 tommy.granlien@notodden.kommune.no 

 

Tilbake til Klubbhåndboka