Heddal Open – 21. juni 2024

Fotballturnering

Heddal Fotball arrangerer fotballturnering for ungdom og voksne i flotte Heddal Aktivitetspark. Turneringen er for vennegjenger, bedriftslag, oldboys eller andre uprofesjonelle aktører. Turneringen spilles med 7 mot 7, med gruppespill og finalespill.

Det koster 700 kroner per lag å delta, og man må melde seg på via klubbens egen påmeldingsside.

Padeltennisturnering

Heddal IL arrangerer padeltennisturnering for ungdom og voksne i flotte Heddal Aktivitetspark. Turneringen er for vennegjenger, bedriftslag, oldboys eller andre uprofesjonelle aktører. Turneringen spilles med 2 mot 2, med gruppespill og finalespill.

Det koster 100 kroner per spiller å delta, og man må melde seg på via klubbens egen påmeldingsside.

Håndbakstevne

Notodden Håndbakklubb arrangerer stevne under Heddal Open. Det er åpent for alle å prøve.

Bordtennis

Notodden Bordtennisklubb viser frem sine utøvere under Heddal Open. Det er åpent for alle å prøve.

El-innebandy

Notodden El-innebandyklubb viser frem sin idrett under Heddal Open. Det er åpent for alle å prøve.

Basketball

Heddal Basketball viser frem sin idrett under Heddal Open. Det er åpent for alle å prøve.