Hovedstyret 2020/2021

Medlemmer av hovedstyret 2020/2021

Leder, Heddal IL: Arve Bakken, mobil 91 68 81 15, leder@heddalil.no

Nestleder: Håvard Kaste Hallvardson Slåtta, hkslaatta@gmail.com

Kasserer: Magne Tveiten, mobil 90 60 05 83, faktura@heddalil.no

Sekretær: Stig Garberg, mobil 90 58 56 42, stig.garberg@hegar.no

Styremedlem / Ansvarlig Heddal Aktivitetspark: Stian Flåta, mobil 97 03 63 60, stian.flaata@gmail.com

Styremedlem / Kontakt person ved trakasering og overgrep: Marianne Barikmo, 90 67 04 83, mariannebarikmo@gmail.com

Styremedlem: Bente Moen, mobil 93 06 56 03, b.moen@live.no

Styremedlem: Terje Bergskås, mobil 91 82 73 97, terje.bergskas@bilsenteret-as.no


Styremedlemmer og gruppeledere:

Fotball: 
Andreas Susrud, mobil 93 41 85 30, lederfotball@heddalil.no

Skiskyting: Arve Særsland, mobil 93 24 36 33, lederskiskyting@heddalil.no

Langrenn: Ole Bjørn Mælandsmo, mobil 47 76 95 43, lederlangrenn@heddalil.no

Hopp: Erik Werner Schrøder, mobil 48 01 35 55, lederhopp@heddalil.no


Øvrig kontakt:

Admin. leder: 
Kjersti Johanne Østvoll, kjersti@heddalil.no

Post@heddalil.no
Faktura@heddalil.no